Typisch Van Tijen is onderdeel van NLDoet, de landelijke vrijwilligersdag van het Oranje Fonds. Zie voor meer info www.nldoet.nl.
OntKIEM West combineert tuinieren, koken en kunst en kweekt samen met bewoners ontmoetingen, talent, verbeelding en creativiteit voor jong en oud. OntKIEM West wil de kunstmest zijn voor de wijk en culturele, creatieve en sociale ideeën tot bloei laten komen. Buurtbewoners werken samen met het KIEM-team toe naar een feestelijke eindpresentatie vol theater, muziek, groen en kunst op het landje rond 20, 21, 22 en 27, 28, 29 juni 2014.
OntKIEM West is een initiatief van Moving Arts Project i.s.m. f.a.Q// en bewoners en partners in de Van Tijenbuurt. Het project wordt ondersteund door stadsdeel Amsterdam Nieuw-West, Actenz, Rochdale, Stadgenoot, Eigenwijks, de Goeman Borgesiusschool, de Weggeefwinkel Nieuw-West, Baruch Drukkerij, Kooter Hoveniers, De Wit Groenaannemer, Rutte Groep Wegenbouw en de VoorleesExpress. |
Geef een reactie